Sunderland – Birmingham: Fogadási Tippek és Championship Előzetes
- Stadium of Light
- április 15. 16:00
*F. Feltételek érvényesek! Kattints a "Fogadj most!" hivatkozásra a részletekért
Mivel egyre kiélezettebb az angol másodosztály, és úgy vettük észre, hogy nektek is kedvetekre való, amikor ezen bajnokság meccseiről írunk, úgy döntöttünk, a teljes fordulót ki fogjuk beszélni. Tegnap már láthattatok pár meccset, ma jön újabb négy, holnap pedig a maradék.
A Sunderland – Birmingham mérkőzéssel indítunk a Championshipben, amit követ majd a Swansea – Huddersfield, a Watford – Bristol City és a Blackburn – Hull.
Az újonc fekete macskák remek szezonon vannak túl, előzetesenmindenki csak a bentmaradást várta tőlük, de még most, öt fordulóval a vége előtt is van esélyük arra, hogy odaérjenek a rájátszásba, nagy szó lenne.
John Eustace együttesének ez az esélye már nincs meg, a Birmingham maradt ott, ahol tavaly, a középmezőny végén.
A sportfogadás tekintetében talán ez egy könnyebb meccsnek tekinthető, de azért megvannak a maga buktatói is… A hazaiakra a Powbetnél 1.93 a szorzó, a vendégekre 4.20, a döntetlenre 3.40.
Sunderland
Hétfőn játszották a legutóbbi fordulót, arról lemaradtunk, de a Sunderland következő meccséről nem fogunk. Az újonc együttes egyébként a legutóbbi fordulóban a Cardiff otthonában győzött, erre mondjuk bátran tippeltünk volna, látva, hogy mit nyújt mostanában a walesi együttes.
A vártnál nehezebben született meg a győzelem, Dennis Cirkin találata jelentette a különbséget. Ahogy a bevezetőben is mondtam, a Sunderlandnek minimális esélye még van a rájátszás elérésére, de tényleg minimális. Most a tabella 10. helyét foglalják el, négy pontra a hatodik Blackburntől és az ötödik Millwalltól. És kettejük között még ott van a Preston, a Norwich és a Coventry.
Ha nem is jön össze a play-off, akkor is elégedettek lehetnek a szurkolók. Főleg úgy, hogy voltak a szezonban problémáik, főleg a csatársorban. Ellis Simms a szezon első felében tért vissza az Evertonba, míg Ross Stewart súlyos sérülést szenvedett. És ez a két játékos rúgta a csapat góljainak jelentős százalékát.
Hazai pályán messze vannak a jótól, 6-7-7-tel állnak most, és hónapok óta nyeretlenek. Egészen pontosan február 11-én győztek utoljára, akkor a Reading ellen.
Mint mondtam, Ross Stewart kidőlt, méghozzá teljes idényre, de nem ő az egyetlen sérült. Jewison Bennette, Daniel Ballard, Aji Alese, Niall Huggins, Corry Evans és Elliot Embleton sem szerepelhet a következő találkozón.
A várható kezdőcsapat:
Patterson – Gooch, Hume, Batth, Cirkin – Neil, Ekwah, Ba – Diallo, Pritvhard, Clarke
Egymás elleni meccsek:
A Sunderland 2022 előtt csak 2018-ban játszott a Birmingham ellen, amikor kiestek végül a harmadosztályba. Ugyebár tavaly sikerült visszakerülni a másodosztályba. És az első meccsükön rögtön le is győzték John Eustace csapatát. Idegenben méghozzá. A 2-1-es mérkőzés feszültségben gazdag volt, a végén nem sok kellett, hogy elszabaduljanak az indulatok.
Rég volt már, hogy a Birmingham nyerni tudott a Sunderland stadionjában, 2006-ban került erre sor, de azt azért nem szabad elfelejteni, hogy időközben a fekete macskák jártak egy osztállyal feljebb, illetve lejjebb is…
Birmingham
Nyolc ponttal és hét hellyel van a Birmingham a mostani ellenfél mögött. John Eustace csapata volt nagyobb gondban is, nemrégiben még felmerült a kiesés lehetősége is. Igaz, annyira nem volt az komoly. És jót tett a csapatnak, hogy négy mérkőzés óta nem kaptak ki. A Watford elleni vereség után megverték a QPR – Blackburn kettőst, majd ikszeltek a Readinggel, hétvégén pedig a Stoke-kal. Nem rossz eredmények ezek…
Közepes csapat a Birmingham, amihez közepes idegenbeli teljesítmény dukál. A gárda hat győzelmet aratott, ötször ikszelt, kilencszer kapott ki.
Szintén elég sok a sérült, Gary Gardner, Josh Williams, Tate Campbell, valamint Dion Sanderson és Troy Deeney nem játszhat, Jobe Bellingham felépült.
A várható kezdőcsapat:
Ruddy – Colin, Roberts, Long, Trusty – Bacuna, Bielik – Chong, Hall, Khadra – Jutkiewicz
Tippelde
Az egész szezonban nem ment hazai pályán a Sunderlandnek, most is várható némi nehézség számukra. A Birmingham viszont nem az a tipikusan világverő együttes. Nehéz dönteni közöttük, és nekünk nem is megy.
Két és fél gól alatti eredményre, valamint döntetlenre tippelünk a meccsen.
Bukméker | Oddsok | Bónusz* | Megtekintés |
---|---|---|---|
Supabet
|
Oddsok: 1.64 | Bónusz: 35,000Ft | |
BassBet
|
Oddsok: 1.67 | Bónusz: 35,000Ft | |
Rabona
|
Oddsok: 1.66 |
Bónusz: 60,000Ft
Bónuszkód: VIP60K |
|
*Az Általános Felhasználási feltételek érvényesek, csupán a maximális bónusz összeg és a % növekedett. Kizárólagosan új játékosok számára elérhető, mivel ez egy Üdvözlő Ajánlat. Érvényesség január 25. végéig. |